Resultaat 25–33 van de 33 resultaten wordt getoond
Shop
Pouches flat bottom for coffee bag with valve OPP+MetPET+LDPE aluminum-coated
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
0,21 € - 0,32 €Prijsklasse: 0,21 € tot 0,32 €
Opties selecteren
Dit product heeft meerdere variaties. Deze optie kan gekozen worden op de productpagina
| Gewicht | 0,01 kg |
|---|---|
| Size | 1000g 230x50x340 mm, 250g 150x50x230 mm, 500g 180x50x290 mm |
| Color | Black, Blue, Gold, Kraft brązowy, Red, Silver, White |
| Lieferzeit | 6-8 weeks |
Pouches flat bottom for coffee bag with valve/no valve MOPP+PET+PE(Aluminum-coated) 290mic
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
0,39 € - 0,55 €Prijsklasse: 0,39 € tot 0,55 €
Opties selecteren
Dit product heeft meerdere variaties. Deze optie kan gekozen worden op de productpagina
| Size | 140x140x80 mm 125g, 160x160x80 mm 250g, 200x200x80 mm 500g |
|---|---|
| Color | Blue, Green, Orange, White, Yellow |
| Material | MOPP/PETmet/PE 290 mic |
Pouches Flat bottom Kraft Paper Kraft+PET+PE (Aluminum-coated) regular zipper
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
0,12 € - 0,32 €Prijsklasse: 0,12 € tot 0,32 €
Opties selecteren
Dit product heeft meerdere variaties. Deze optie kan gekozen worden op de productpagina
Pouches flat bottom MATTE WINDOW SIDE METALIZED + zipper
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
0,10 € - 0,25 €Prijsklasse: 0,10 € tot 0,25 €
Opties selecteren
Dit product heeft meerdere variaties. Deze optie kan gekozen worden op de productpagina
Pouches flat bottom TRANSPARENT + zipper
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
0,10 € - 0,28 €Prijsklasse: 0,10 € tot 0,28 €
Opties selecteren
Dit product heeft meerdere variaties. Deze optie kan gekozen worden op de productpagina
Pouches flat bottom TRANSPARENT HORIZONTAL + Handled + zipper
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
0,16 € - 0,30 €Prijsklasse: 0,16 € tot 0,30 €
Opties selecteren
Dit product heeft meerdere variaties. Deze optie kan gekozen worden op de productpagina
| Size | 170x80x240 mm, 190x80x260 mm, 210x80x280 mm, 230x80x300 mm, 300x80x350 mm |
|---|---|
| Lieferzeit | 6-8 weeks |
Pouches flat bottom TRANSPARENT VERTICAL + Handled + zipper
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
0,15 € - 0,32 €Prijsklasse: 0,15 € tot 0,32 €
Opties selecteren
Dit product heeft meerdere variaties. Deze optie kan gekozen worden op de productpagina
| Size | 100x60x210 mm, 120x60x230 mm, 140x60x250 mm, 160x80x270 mm, 180x80x290 mm, 200x80x310 mm |
|---|---|
| Lieferzeit | 6-8 weeks |
Pouches flat bottom WINDOW COLORUED + zipper + handle
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
0,10 € - 0,24 €Prijsklasse: 0,10 € tot 0,24 €
Opties selecteren
Dit product heeft meerdere variaties. Deze optie kan gekozen worden op de productpagina
Staande doypack ECO KLEIN VENSTER PLUS PAP/PET/PE + gemakkelijk te openen
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
Opties selecteren
Dit product heeft meerdere variaties. Deze optie kan gekozen worden op de productpagina