Afișez 13 - 24 din 32 de rezultate
Pungi și folii de ambalare flexibile
Pouches doypack MATT Matte film/PET/PE + Zipper
Evaluat la 0 din 5
Available on backorder
0,07 € – 0,21 €Interval de prețuri: 0,07 € până la 0,21 €
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Pouches doypack MATTE METALISED COLOURED + zipper
Evaluat la 0 din 5
In stock
0,08 € – 0,21 €Interval de prețuri: 0,08 € până la 0,21 €
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Pouches doypack METALISED PET12/PETmet12/PE + zipper
Evaluat la 0 din 5
Available on backorder
0,08 € – 0,19 €Interval de prețuri: 0,08 € până la 0,19 €
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Pouches doypack SATIN METALISED + zipper
Evaluat la 0 din 5
In stock
0,06 € – 0,22 €Interval de prețuri: 0,06 € până la 0,22 €
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Pouches doypack SILVER ALUMINIUM PET/AL/PE + zipper + easy-open
Evaluat la 0 din 5
In stock
0,05 € – 0,89 €Interval de prețuri: 0,05 € până la 0,89 €
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Pouches doypack SILVER WINDOW + zipper
Evaluat la 0 din 5
Available on backorder
0,10 € – 0,23 €Interval de prețuri: 0,10 € până la 0,23 €
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Pouches doypack SPOUT ALUMINIUM PET/AL/PE
Evaluat la 0 din 5
In stock
0,23 € – 0,89 €Interval de prețuri: 0,23 € până la 0,89 €
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Pouches doypack SPOUT CLEAR PET/PE
Evaluat la 0 din 5
In stock
0,21 € – 0,89 €Interval de prețuri: 0,21 € până la 0,89 €
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
Pouches doypack TRANSPARENT PET12/PE75 + zipper + easy cut
Evaluat la 0 din 5
Available on backorder
0,08 € – 0,42 €Interval de prețuri: 0,08 € până la 0,42 €
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
| Lieferzeit | 2-3 daysWe strive to produce for stock on an ongoing basis and maintain inventory levels so that packaging is immediately available. |
|---|---|
| Color | Transparent |
| Closure | zipper |
| Material | PET/LDPE |
| Industries | Bath Salts, Beauty & Cosmetic, Fishing Bait, Fixtures & Fasteners, Meat & Jerky, Pet Food Packaging, Snack, Tea |
| Advantages | food grade, Made in Europe, PrintableThe bags are printable. You can order CMYK+W printing from 1000 pieces, so you can fully personalize your packaging., WaterproofThe bags are made of waterproof materials. |
Pouches flat bottom for coffee bag with valve MOPP+PE+(Aluminum-coated)
Evaluat la 0 din 5
In stock
0,24 € – 0,35 €Interval de prețuri: 0,24 € până la 0,35 €
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
| Size | 130x200x70 mm 250g, 135x144x80 mm 125g, 135x260x75 mm 500g, 150x325x100 mm 1000g, 155x165x80 mm 250g, 195x205x80 mm 500g, 90x180x50 mm 125g |
|---|---|
| Material | MOPPmet/PE |
| Color | Black, Blue, Brown, Gloden, Gray, Green, Kraft, Red, Sliver, White |
| Lieferzeit | 6-8 weeks |
Pouches flat bottom for coffee bag with valve OPP+MetPET+LDPE aluminum-coated
Evaluat la 0 din 5
In stock
0,21 € – 0,32 €Interval de prețuri: 0,21 € până la 0,32 €
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
| Greutate | 0,01 kg |
|---|---|
| Size | 1000g 230x50x340 mm, 250g 150x50x230 mm, 500g 180x50x290 mm |
| Color | Black, Blue, Gold, Kraft brązowy, Red, Silver, White |
| Lieferzeit | 6-8 weeks |
Pouches flat bottom for coffee bag with valve/no valve MOPP+PET+PE(Aluminum-coated) 290mic
Evaluat la 0 din 5
In stock
0,39 € – 0,55 €Interval de prețuri: 0,39 € până la 0,55 €
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
| Size | 140x140x80 mm 125g, 160x160x80 mm 250g, 200x200x80 mm 500g |
|---|---|
| Color | Blue, Green, Orange, White, Yellow |
| Material | MOPP/PETmet/PE 290 mic |